jún. 28., H

Győr

Győri Gyerekegyetem 2021

A Széchenyi István Egyetem a Mobilis Interaktív Kiállítási Központtal együttműködésben 2021. június 28.- július 2. között immár 4. alkalommal szervezi meg a Győri Gyerekegyetemet 3. – 6. osztályos gyerekek részére.

A regisztráció le van zárva
Egyéb rendezvények
Győri Gyerekegyetem 2021

Idő és helyszín

2021. jún. 28. 7:00 – 2021. júl. 02. 18:00

Győr, Győr, Egyetem tér, 9026 Hungary

Az eseményről

A Győri Gyerekegyetem idén nyáron is fergeteges programokkal vár!

Egy nem mindennapi tábor veszi kezdetét immár 4. alkalommal a győri Széchenyi István Egyetem és a Mobilis Interaktív Kiállítási Központ közös szervezésében a győri egyetemen, ahová várjuk idén is a 10-13 éves gyerekeket egy felejthetetlen hétre.

A résztvevők igazi nagyelőadókban hallgathatnak érdekes és izgalmas előadásokat igazi egyetemi oktatóktól, kiscsoportos foglalkozásokon olyan egyetemi helyszínekre is bekukkanthatnak, ahová másként nem juthatnának be.

Itt nem lesznek vizsgák és számonkérés, de lesz sok sportprogram, játék, versenyfeladatok, izgalmas foglalkozások, új barátok.

A 2021. évben a Gyerekegyetem fő témája az olimpia lesz, hiszen ezen a nyáron az egész világ az olimpia lázában ég majd!

Ha szeretnél egy olyan nyári programon részt venni, amit még sok-sok évig emlegetsz, akkor itt a helyed, vár a Győri Gyerekegyetem!

SZErezz élményt és diplomát a Gyerekegyetemen!

ÁR: 38.000 Ft (az ár napi háromszori étkezést tartalmaz, tizórai, meleg ebéd, uzsonna)

Széchenyi István Egyetem dolgozóinak 20% kedvezménnyel: 30.400 Ft.

JELENTKEZÉS és további információk a Győri Gyerekegyetemről a Mobilis honlapján elérhető: http://mobilis-gyor.hu/gyori-gyerekegyetem

Esemény megosztása