• Szerző képeSZE Hírek

SZE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola: kiváló eredmény a pénzügyi tudásversenyen

Idén nyolcadik alkalommal, a Pénz7 egyik kísérő eseményeként rendezték meg a BankVelem PénzOkos Kupa országos pénzügyi tudásversenyt, melynek országos döntőjét és díjkiosztóját nemrégiben tartották a Pénzmúzeumban. A Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola csapata az országos 9. helyen végzett.

A versenyben hat forduló volt, három online, majd utána a megyei, a regionális és az országos döntő. A kiváló eredmény értékét növeli, hogy az országból 399 csapat indult. Csapattagok: Halbritter Miklós Albert, Tóth Zekő Gábor és Varga Dániel. A felkészítő pedagógusok: Janszkyné Vörös Anikó, Mészáros Károly és Hujber Julianna. A felkészítést segítette dr. Halbritter András, a Széchenyi István Egyetem Apáczai Csere János Kara, valamint Ivancsóné dr. Horváth Zsuzsanna, a Széchenyi István Egyetem Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kara oktatója is.